Penziony v Grónsku

Řadit dle:
Ubytování v Grónsku v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Grónsku. Většina penzionů v Grónsku se od hotelů v Grónsku liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Grónska.
4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Igdlo Guesthouse

Foto: Igdlo Guesthouse
Lokalita: Narsaq
Hodnocení hostů
82 %

Tento penzion se nachází v rybářské vesnici Narsaq v jižním Grónsku a nabízí pohodlné pokoje, restauraci a obchod se suvenýry. Pokoje v penzionu Igdlo mají sdílené koupelny.


2. The Blue Guesthouse by Greenland Escape

Foto: The Blue Guesthouse by Greenland Escape
Lokalita: Nuuk
Hodnocení hostů
81 %

Greenland Escape is located in Nuuk, 5 km from Sisorarfiit – Nuuk, and features free WiFi. The inn has a ski pass sales point. At the inn, rooms are fitted with a desk. The rooms have a shared bathroom, and some rooms have a balcony.


3. HOMESTAY - Blueberry Hill

Foto: HOMESTAY - Blueberry Hill
Lokalita: Nuuk
Hodnocení hostů
88 %

Located in Nuuk, 5 km from Sisorarfiit – Nuuk, HOMESTAY - Blueberry Hill offers accommodation with free WiFi. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. The homestay offers a terrace.


4. Hotel Nuuk - Apartment Nanoq

Foto: Hotel Nuuk - Apartment Nanoq
Lokalita: Nuuk
Hodnocení hostů
92 %

Located 6 km from Sisorarfiit – Nuuk in Nuuk, Hotel Nuuk - Apartment Nanoq offers accommodation with a kitchen. This villa provides a shared kitchen and free WiFi. The property includes a living room with a flat-screen TV. The villa offers a terrace.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: